Talentudviklingslinje: Tidligere Årgange

Tidligere Årgange

KAKAOKARTELLET 2016-18

Klasseliste:

Andreas Sendal-From

Anna Finsrud

Anna Sofie Berg

Babette McPhillips

Freja Isabella Bredahl

Freja Rosenlund Nielsen

Johanne Bønding

Jonathan Plesner Kastorp

Katrine Flarup Staunstrup

Laura Hegelund Myrfeld

Matilde Märcher Nitschke

Rosa Ejrnæs

Siv Marie Troelsgaard Fisker

Sofie Haastrup Petersen

 

LURIFAX ÅRGANG 2015-17

Klasseliste:

David Yazdandoust

Dagmar Skovgaard Boas

Ulrikke Bottke Husted

Henrik Valdemar Pedersen

Gustav Marcus Lauesen

Sofie Bælum Bugge

Jacob Gregersen

Emil Aron Mæng Dorph

Karen Tange Sattrup Lorentzen

Emilie Saaby Andersen

Camilla Beenfeldt

Lasse Meilvang

Adam Naldal

 

Forestillinger:

Nattens Tivoli

Ikea-nisser

I Mellemtiden

 

ARTISKOKKERNE ÅRGANG 2014-16

 

Klasseliste:

Jacob Høyer Hiltmar

Ingvild Thestrup Waade

Ingrid Staunstrup

Alberte Tams Jensen

Frida Cæcilie Rødbroe Christensen

Karen Boye

Cecilie Hvidbak Østergaard

Thomas Garde

Mathias Broni

Simone Mikkelsen

Maja Østerby Berg

Andrea Juel Tarpgaard (Anta)

Frederikke Rafn Petersen

 

Forestillinger:

Nattens Tivoli

Ikea-nisser

Dem som Råber Lyver

Love at First Site

Teatermager projekter

 

SOLBJØRNENE ÅRGANG 2012-14

Klasseliste:

Nikoline Marcuslund Overbye

Sebastian Bang Monti

Sigrid Winther Vonsek

Ane Winding

Morten Skjærlund Lodberg

Astrid Staunstrup

Jens Malthe Næsby

Nadia Lyngsø-Nissen

Emma Clement

Magnus Japhetson Mortensen

Maria Ulbrandt Laumark

 

 

Forestillinger:

Rædslernes Nat i Den Gamle By

Ærter og Ar

Nattens Tivoli

Jeg siger det bare fordi det ikke betyder noget

A Clockwork Orange

Truede Dyr

 

ELITESVØMMERNE ÅRGANG 2011-13

Klasseliste:

Emma Sørensen

Katinka Bak Bramsen

Jacob Weitze Mylund

Alexander Wacherhausen Kasch

Sebastian Sander Oest

Trine Kinch Møller

Louise Høyer Hiltmar

Mathilde Späth

Julie Kalmeyer Poulsen

Laura Grønbæk

 

 

Forestillinger:

Nattens Tivoli

Vejen til Mars

Stress

Ærter og Ar

kort

Lurifax 2015-2017

kort

Artiskokkerne 2014-2016

kort

Elverfolket 2013 - 2015

kort

Solbjørnene 2012-2014

kort

Elitesvømmerne 2011-2013

Filuren skyline footer